Over IPA
Wachtwoord vergeten?
Nederland Team Wereldkampioenschap bekend!

Gisteren, donderdag 4 februari, is uit ruim 90 aanmeldingen voor het WK een selectie gemaakt. Dit is gebeurde door een loting. Aan alle aanmelders ..

After Fugare Party 2016

After Fugare Party 2016

De duivenexpo “Fugare” is de afgelo..

Lees verder »

Rian Talen onderzocht de economische schade door het verlies van jonge duiven.

Rian Talen onderzocht de e..

Ondertussen is Rian een bekend schrijfster van ..

Lees verder »

Bas Verkerk (Het nieuwe seizoen begint wanneer het oude ophoudt....)

Bas Verkerk (Het nieuwe se..

Door IPA is mij gevraagd om eens een jaarversla..

Lees verder »

IPA is 31-12-2015, 01-01-2016 gesloten.

IPA is 31-12-2015, 01-01-2..

Wij wensen iedereen een fantastisch en vooral g..

Lees verder »

The Lost Son beantwoord de vragenlijst ´´Toppers NL luchtruim´´

Speciale promotie! Maak ka..

Bezoek onze facebook pagina om kans te maken op..

Lees verder »

Onze Fred beantwoord de vragenlijst ´´Toppers NL luchtruim´´

Veilingkalender IPA (November & December)

Veilingkalender IPA (Novem..

Hierbij presenteren wij onze folder van de aank..

Lees verder »

Heeft u problemen?

Heeft u problemen?

Beste IPA bezoekers, Mocht u onverhoopt vra..

Lees verder »

Op zaterdag 31 oktober is de Apeldoornse duivendag!

Op zaterdag 31 oktober is ..

Heeft u nog niets in uw agenda gepland staan vo..

Lees verder »

In het spoor van WOI.

In het spoor van WOI.

Wie kent onze Belgische ‘Antiek verzamela..

Lees verder »

Topforum Fondclub Gewest Turnhout!

Topforum Fondclub Gewest T..

Op vrijdag 16 oktober organiseert Fondclub Gewe..

Lees verder »

HOK VERMEERBERGEN-WILMS PAKT EERSTE VIER PLAATSEN IN TOPWEDSTRIJD

HOK VERMEERBERGEN-WILMS PA..

"Al 200 kopers voor onze duiven" ..

Lees verder »

De winnaar van de gesignee..

De winnaar van de gesigneerde T-shirts is gewor..

Lees verder »

  • Gero Dijk
  • T. Dijk & Zn
  • Comb. van Panhuis
  • Algarve