Over IPA
Wachtwoord vergeten?

De winnaar van de gesigneerde T-shirts is geworden............. Tom Aerts uit Turnhout Van harte gefeliciteerd en uiteraard willen wij alle..

G & S Verkerk- Reeuwijk (NL) Een super seizoen om naar terug te kijken…..

G & S Verkerk- Reeuwijk (N..

Het is werkelijk niemand ontgaan, wat een overw..

Lees verder »

Peter v/d Merwe – Dordrecht (NL) Petje af voor onze Peter!

Peter v/d Merwe – Dordre..

Peter v/d Merwe wint 1, 12, 14 en 26e NPO Ruffe..

Lees verder »

Peter v/d Merwe – Dordrecht (NL) Fenomenale overwinning nationaal Châteauroux

Peter v/d Merwe – Dordre..

Peter v/d Merwe wint 1 en 13e Nationaal Ch&acir..

Lees verder »

G & S Verkerk- Reeuwijk (NL) wederom buitenaards op Nationaal Châteauroux!

G & S Verkerk- Reeuwijk (N..

G & S Verkerk wint 3-4-5-9-13 en 14e Nation..

Lees verder »

Arco van Vliet, Ammerstol (NL) Met zijn topper Amazing Blue!

Arco van Vliet, Ammerstol ..

Wie o wie kent deze doffer niet? In Nederland b..

Lees verder »

GOLDEN VEGAS START MET WEDDENSCHAPPEN OP DUIVENSPORT.

GOLDEN VEGAS START MET WED..

Vanaf 1 juli,  zal de online casino  ..

Lees verder »

G & S Verkerk- Reeuwijk (NL) Lola-Lily boekt glansrijke overwinning!

G & S Verkerk- Reeuwijk (N..

G & S Verkerk wint 1-3 en 6e NPO Bourges! ..

Lees verder »

G & S Verkerk- Reeuwijk (NL) Rake klappen werden er uitgedeeld!

G & S Verkerk- Reeuwijk (N..

G & S Verkerk wint 1-2-3-4-6 en 9e NPO Vier..

Lees verder »

Intro animatie!

Intro animatie!

Hier is de eerste animatie film die voor IPA is..

Lees verder »

Jansen & Broer – Giessenburg (NL) De duiven moeten zich maar aan ons aanpassen!

Jansen & Broer – Giessen..

De eerste eendaagse vlucht vanuit Blois is weer..

Lees verder »

IPA zoekt reportage schrijvers!

IPA zoekt reportage schrij..

Heeft u interesse in het schrijven van een (fot..

Lees verder »

Winnaar facebook actie!

Winnaar facebook actie!

Lees verder »

Groot risico nemen, leidend tot verlies?

Groot risico nemen, leiden..

Liefhebbers en leden vanuit Afdeling 5 lopen ri..

Lees verder »

Like, deel & win een gratis IPA t-shirt!

Like, deel & win een grati..

Wat moet u doen om één van de vij..

Lees verder »

  • De Ruijter
  • Gero Dijk
  • T. Dijk & Zn
  • Roger Debusschere
  • Ray Jonker
  • Paul Aalbers
  • Comb. van Panhuis